Aktualności

Pasjonaci offroadu na ostrowieckim Rynku

Kilkudziesięciu pasjonatów offroadu zebrało się w piątkowe popołudnie na ostrowieckim Rynku, by w ten symboliczny sposób rozpocząć dwudniowe zmagania na ostrowieckich bezdrożach. Organizatorem Rajdu jest Klub Miłośników Samochodów Terenowych Kat 4×4. Przybyłe na Rynek załogi przywitał Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

– Obecny rajd to także wspaniały sposób na promocję naszego miasta – Ostrowca Świętokrzyskiego oraz walorów pięknej ziemi świętokrzyskiej. Żywię nadzieję, że kolejna edycja Rajdu, to znak, że impreza ta zagościła już na stałe w kalendarzu ostrowieckich wydarzeń. Wszystkim uczestnikom życzę sportowej walki, ciekawych zmagań na trasie i wielu emocji. Życzę, aby dzisiejsze deszczowe chmury przyniosły wiele błota i upragnioną przygodę w terenie! – zwrócił się do uczestników Prezydent Miasta Jarosław Górczyński.

Offroad to sport, którym pasjonują się całe rodziny. Katownia 2017 jako rajd terenowy przeznaczony dla pojazdów różnego typu to ciekawe przedsięwzięcie integrujące środowisko pasjonatów ekstremalnych przeżyć z naszego miasta, regionu i kraju.  Przez najbliższe dwa dni miłośnicy mocnych sportowych wrażeń będą rywalizować podczas kolejnej edycji Rajdu Terenowego Katownia 2017.