Aktualności

W dniu Jubileuszu

Od 20 lat Państwo Elżbieta i Tomasz prowadzą przedsiębiorstwo polegające od aranżacji i montażu mebli kuchennych. Przez ten długi czas, ich innowacyjne pomysły znalazły zastosowanie w niejednym domu, nie tylko na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Od pewnego czasu działalność firmy rozszerzyła się poza granice województwa. Eltop to przykład, że rodzinne biznesy mają się bardzo dobrze, a systematyczna praca w oparciu o zaufanych pracowników procentuje stabilnym rozwojem.

– To miła uroczystość i cieszę się, że mogłem osobiście pogratulować konsekwencji, uporu i wreszcie sukcesu – podkreślił prezydent Jarosław Górczyński. Na jubileuszu, są nie tylko właściciele, ale również pracownicy, kontrahenci i przyjaciele. Wszyscy w ciepłych słowach wypowiadają się o przedsiębiorstwie. To świadczy o przyjaznej i miłej atmosferze panującej w zespole – dodał prezydent.

Podczas uroczystości odbył się również niezwykle klimatyczny koncert młodej wokalistki Ani, córki właścicieli firmy, która aksamitnym głosem wprowadzała nastrój harmonii i dobrej zabawy.