Aktualności

Ostrowiecka PLAYARENA

W sobotnie popołudnie na stadionie KSZO odbyły się rozgrywki w piłkę nożną zorganizowane pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego. Organizatorami rozgrywek  Playarena byli: Emil Wielgus, Krzysztof Marzec, Radosław Rogaliński.

Wydarzenie było zakończeniem sezonu LNP znane pod nazwą Matchday, które odbyło się w tym roku po raz trzeci. Na stałe zapisało się ono jako święto rozgrywek piłkarskich dostępnych dla każdego, bez względu na wiek czy poziom umiejętności.

Umawiamy się na mecze poprzez internet – gramy w rzeczywistości. W ten sposób chcemy wciągnąć do gry ludzi z całej Polski. – mówili organizatorzy. Grać może każdy niezależnie od umiejętności, wieku czy płci. Dla rywalizacji, dla zabawy, dla osiągania celów indywidualnych i drużynowych. Każdy mecz się liczy. Każdy mecz jest świętem. Zmieniamy styl życia na zdrowy i sportowy.

W zakończeniu sezonu udział wzięli zawodnicy wszystkich drużyn grających na codzień w LNP. Dodatkowo drużyny, które w ciągu trwania rozgrywek ligowych i pucharowych zajeły najwyższe miejsca zmierzyły się między sobą w półfinałach rozgrywek.

Prezydent pogratulował organizatorom inicjatywy, życząc kolejnych udanych przedsięwzięć sportowych.