Aktualności

Urszula na ostrowieckiej scenie

Na zaproszenie prezydenta Jarosława Górczyńskiego w niedzielne popołudnie na ostrowieckiej scenie wystąpiła znana polska wokalistka – Urszula.  Wielotysięczna i wielopokoleniowa publiczność wspólnie ze znaną gwiazdą estrady odśpiewała jej wszystkie szlagiery od otwierającego koncert “Nieba dla Ciebie”, poprzez “Rysy na szkle”, “Malinowy król” po finalne “Dmuchawce, latawce, wiatr”.

Prezydent powitał wokalistkę na scenie bukietem kwiatów, życząc wszystkim świetnej zabawy.

Cieszę się, że tak licznie mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego odpowiedzieli na nasze zaproszenie – powiedział prezydent Jarosław Górczyński.  Tym muzycznym  akcentem rozpoczynamy majówkę, życząc wszystkim aby była ona wspaniałym okresem relaksu dla naszych rodzin.

Wokalistka podczas swojego koncertu wspomniała o swoich dwóch pierwszych pobytach w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pierwszy z nich  był w czerwcu 1983 roku, kiedy zaczynała budować swoją sceniczną karierę. Drugi koncert Urszuli w naszym mieście odbył się dokładnie dwadzieścia lat temu kiedy wokalistka triumfalnie powróciła na rynek muzyczny albumem “Biała droga”. Wokalistka podkreśliła, że kolejny – trzeci jej powrót do Ostrowca Świętokrzyskiego również zbiegł się w jej życiu z ważnym okresem, czyli pracami nad zupełnie nowym wydawnictwem, które zapowiada utwór “Sztylet”.