Aktualności

W podziękowaniu za wieloletnią współpracę

Podczas ostatnich obrad Sesji Rady Miasta, prezydent Jarosław Górczyński złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz Gminy Ostrowiec Świętokrzyski Panu Ferdynadowi Jagielle, naczelnikowi Wydziału Informatyki Urzędu Miasta.

– Przez wiele lat swojej pracy zrobił Pan bardzo dużo dobrego dla naszego urzędu – mówi prezydent Jarosław Górczyński. – Chciałbym Panu podziękować w szczególności za wyjątkowe podejście do ludzi. Informatyka w naszym urzędzie jest na bardzo wysokim poziomie i to jest Pana zasługa. Wiele innych gmin mogłoby się od nas uczyć. Pozostawia Pan w wydziale dobrych informatyków, co zapewni jego dalsze sprawne funkcjonowanie. Wszystkiego najlepszego i wspaniałego wypoczynku na emeryturze.

Serdeczne życzenia zdrowia i spełnienia marzeń w imieniu swoim oraz wszystkich radnych złożyła również przewodnicząca Rady Miasta Irena Renduda – Dudek.

Naczelnik Ferdynand Jagiełło podziękował za dotychczasową współpracę, miłe życzenia i pożegnanie Panu prezydentowi, Pani przewodniczącej oraz wszystkim radnym i pracownikom urzędu miasta.