Aktualności

Koncert w prezencie od prezydenta

Ponad trzy tysiące osób uczestniczyło w koncercie zespołu Lady Pank zorganizowanym w hali MOSiR, który był prezentem od prezydenta Jarosława Górczyńskiego dla wszystkich mieszkanek naszego miasta, z okazji Dnia Kobiet. Tuż przed koncertem prezydent,  składając wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia, wręczył na ręce przewodniczącej rady miasta Ireny Rendudy – Dudek symboliczny bukiet kwiatów.

Cała trzytysięczna publiczność była jednocześnie świadkami niecodziennego wydarzenia jakim były oświadczyny jednego z uczestników koncertu. Była to nie lada niespodzianka dla wszystkich uczestników koncertu, a największa dla jednej ostrowczanki, która z radością przyjęła oświadczyny wraz z pierścionkiem i bukietem kwiatów od swojego narzeczonego. Prezydent pogratulował narzeczonym proponując jednocześnie udzielenie ślubu już w przyszłym miesiącu.

Koncert Lady Pank, był drugą tego typu niespodzianką, przygotowaną dla mieszkanek Ostrowca Świętokrzyskiego z okazji ich święta, gdyż w ubiegłym roku, prezydent zaprosił ostrowczanki na koncert zespołu PECTUS.