Aktualności

Święto seniorów

W minionym tygodniu swoje święto obchodzili ostrowieccy seniorzy z osiedli: Denków, Ogrody, Stawki i Trójkąt. Z koszem słodyczy i życzeniami pogody ducha i optymizmu życiowego, seniorów odwiedził Prezydent Jarosław Górczyński.Prezydent przekazał seniorom, wiele ciepłych słów mówiąc, że są oni skarbnicą wiedzy, mądrości życiowej i doświadczenia, dzięki której niejednokrotnie służą młodszemu pokoleniu radą i pomocą, a ich aktywność i zaangażowanie w sprawy miasta są wzorem do naśladowania przez wielu mieszkańców.

“Życzę Państwu, aby Wasz kapitał intelektualny i życiowy został odpowiednio doceniony i by nikt z Was nigdy nie poczuł się samotny, czy opuszczony.

Przyjmijcie Państwo życzenia wszystkiego najlepszego, długich lat życia w dobrym zdrowiu, witalności i oby ta energia, którą epatujecie wracała do Was ze zdwojoną siłą, a jesień życia była najlepszym czasem do spełnienia rzeczy dotąd niespełnionych” – mówił Prezydent.

Podczas spotkania z mieszkańcami Osiedla Ogrody Prezydent przedstawił projekt zagospodarowania osiedlowego skweru, który był odpowiedzią na interpelację z dnia 7 lipca br. radnej Joanny Pikus.

Wszystkie spotkania były doskonałą okazją do zabawy, rozmów oraz wymiany poglądów.