Aktualności

Satysfakcja z przeżytych lat !

Jarosław Górczyński złożył życzenia seniorom zamieszkującym w zasobach dwóch Spółdzielni  – Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki”.  W Dziecięcym Domu Kultury(OSM) oraz Osiedlowym Domu Społecznym „Malwa”(Krzemionki) nie zabrakło chętnych do wspólnego spędzania Święta.

W DDK seniorom zaproponowano świętowanie w klimacie nostalgii i melancholii, ale z akcentami optymistycznej poezji. Nie zabrakło tu międzypokoleniowej relacji . Prezydent zwracając się z życzeniami do seniorów , częstował wszystkich obecnych na spotkaniu słodkościami. W miłym Święcie uczestniczyli również przedstawiciele Rady Nadzorczej OSM.

„Malwa” postawiła  na iście cygańskie akcenty. Imprezę prowadziła liderka tanecznej trupy – Wiesława Wójtowicz – instruktorka z ODS oraz kierownik placówki Iwona Wiewióra. Dynamiki na sennie dodawały  urodziwe Seniorki -Cyganki – mieszkanki osiedli, w malowniczych strojach.   Zaś w wykonaniu Seniorów – Cyganów mieszkańcy usłyszeli wesołe skecze.

Cieszę się, że widzę ludzi cieszących się życiem –mówił prezydent Jarosław Górczyński. To Wy jesteście dla nas wzorem do naśladowania i często sięgamy po Wasze doświadczenie i rady –  Życzę  kochani Seniorzy, aby Wasze kolejne lata wypełnione były zdrowiem, szacunkiem bliskich oraz zasłużoną opieką. Niech Was nie omijają chwile radości oraz satysfakcja z przeżytych lat”.