Aktualności

Niespodzianka od prezydenta

Klaudię Sadło, finalistkę programu „You Can Dance- Po prostu tańcz”, która poprowadziła w Ostrowcu Świętokrzyskim warsztaty odwiedził, podczas ich trwania prezydent miasta Jarosław Górczyński. Sprawił swoją wizytą oraz specjalnym prezentem miłą niespodziankę.
– Klaudia to świetny przykład młodej, uzdolnionej osoby z Ostrowca Świętokrzyskiego- zaakcentował prezydent Jarosław Górczyński. Okazała się ona wspaniałą ambasadorką Ostrowca, która dzięki swym występom promowała nasze miasto. Przyznam się, że sam smsowałem, aby dalej tańczyła w programie. A teraz mam okazję podziękować za jej walkę, dynamikę i wrażliwość, stąd ten podarunek, który liczę, że przyda się obecnie, gdy Klaudia tak dużo podróżuje.
Klaudia Sadło nie kryła swego zaskoczenia i wzruszenia tą miła niespodzianką. Upominki od prezydenta otrzymały także trenerki ze Szkoły Tańca „Progres” Edyta Wilk oraz Monika Wielińska oraz prowadzący warsztaty inny tancerz z „You Can Dance”, Artur Golec.
Mali uczestnicy warsztatów i ich rodzice całe zdarzenie podsumowali gromkimi brawami.

Klaudia Sadło to tancerka ostrowieckiej szkoły tańca „Progres”. Odniosła olbrzymi sukces, kiedy podczas ósmej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz” dotarła do półfinału. Jak przyznaje taniec jest jej sposobem na życie.