Aktualności

Krasińskiego z nową nawierzchnią. Inwestycje drogowe to nasz priorytet

Na kilka dni przed świętami wielkanocnymi zakończono przebudowę ulicy Krasińskiego na osiedlu Henryków. Dzięki zrealizowanej inwestycji mieszkańcy mogą się cieszyć asfaltową drogą wraz z kanalizacją, oświetleniem oraz oznakowaniem poziomym i pionowym.
– To już ostatni etap budowy tej drogi, która spina położone pomiędzy Iłżecką i Grabowiecką ulice: Jeżynową, Zacisze, Podleśną, Ziołową i Osikową. Ta inwestycja, to bardzo dobry przykład współpracy gminy z mieszkańcami, którzy przekazali gminie wykonaną za własne środki dokumentację projektową na podstawie której wykonaliśmy 261 m drogi asfaltowej – poinformował podczas odbioru prezydent miasta Jarosław Górczyński. – Budowa i uzupełnienie istniejącej infrastruktury drogowej to nasz priorytet. Już wkrótce kolejne inwestycje będą realizowane w Denkowie. Niedługo podpiszemy umowę i przekażemy plac pod budowę kolejnych dróg w ramach tzw. schetynówek. Dzięki temu zostaną przebudowane ulice Topolowa i Tomaszów wraz z bocznymi ulicami – dodał prezydent miasta.
Przebudowę ulicy Krasińskiego wykonało Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, które zakończyło prace na trzy miesiące przed określonym w umowie terminem.