Aktualności

NIE TYLKO KIBICE I SPORTOWCY DZIECIOM…

Już po raz trzeci Stowarzyszanie Kibiców KSZO zorganizowało Turniej  z okazji Dnia Dziecka dla podopiecznych z ośrodków w Denkowie oraz Małachowie. W organizację turnieju włączył się poseł Jarosław Górczyński. Rozpoczęło się jak zwykle od rozgrywek piłkarskich, w których udział wzięły ekipy: „Nasz Dom” Denków, Dom Dziecka Małachów, piłkarze KSZO, SK KSZO, Młodzi H oraz SK KSZO II. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”, a mecze trwały po 10 minut. Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście spotkania z udziałem piłkarzy KSZO, w którego barwach zagrali tego dnia R.Lasocki, K. Zacharski, M Kosowski, K. Barański oraz A. Karasek. Prawdziwym hitem okazał się jednak mecz dający zwycięstwo w turnieju, w którym spotkali się „Nasz Dom” oraz Dom Dziecka Małachów. Po emocjonującym meczu piłkarze z Denkowa niekorzystny wynik 0:1 w ostatnich minutach odwrócili na 1:1 po czym w dogrywce strzelając bramkę na 2:1 przechylili szalę zwycięstwa na swoja korzyść.  Kolejną atrakcją podobnie jak w roku poprzednim był turniej siatkarski, wygrany przez dziewczęta reprezentujące Dom Dziecka w Małachowie. Po emocjonujących rozgrywkach sportowych nie zabrakło czasu na odpoczynek i ognisko.