Aktualności

Oficjalne rozpoczęcie kampanii wyborczej

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, w ubiegły piątek rozpoczęła się oficjalna kampania wyborcza kandydata do Sejmu – Jarosława Górczyńskiego.W konferencji wzięli udział marszałek województwa świętokrzyskiego i jednocześnie szef Polskiego Stronnictwa Ludowego w regionie – Adam Jarubas, były starosta ostrowiecki, przewodniczący Stowarzyszenia „Twój Ostrowiecki Samorząd” – Waldemar Marek Paluch oraz prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego i wiceprzewodniczący TOS – Jarosław Wilczyński. Wszyscy trzej udzielili kandydatowi jednoznacznego poparcia.
Kampanię Jarosława Górczyńskiego nie tylko w Ostrowcu, ale i powiecie można już zauważyć, dzięki plakatom i billboardom. Ale nie będzie się ona opierała tylko na tym.
– Stawiam na kontakt bezpośredni z mieszkańcami regionu – poinformował Jarosław Górczyński, który do Sejmu kandyduje z pozycji nr 3. – Mam też nadzieję, że moja praca, której efekty można dostrzec spacerując czy jeżdżąc po ulicach naszego miasta, zaprocentuje i przełoży się na dobry wynik wyborczy. Ważne jest dla mnie także silne poparcie ludzi w całym powiecie i województwie, ludzi z różnych środowisk, o różnych poglądach politycznych. Jako poseł będę się mógł odwdzięczyć konsekwentną pracą i zapewniam, że nie zmarnuję tego zaufania.
Jarosław Górczyński dodał również, że traktuje propozycję startu w wyborach jako wielkie wyróżnienie.
– Nie zamierzam odchodzić z Ostrowca, rezygnować z niego – zapewnia. – Tu się urodziłem, mieszkam i z tym miastem wiążę swoją przyszłość. Jeżeli będzie mi dane popracować w parlamencie na rzecz miasta i regionu, będę to czynił z uporem i konsekwencją.